Hakkımızda

FIRÇA MARKET MAKİNA PLAS. MET. İNŞ. END. ÜRÜN. SAN. TİC. A.Ş.

 

BİZ KİMİZ

Firmamız uzman kadrosu ve yılların verdiği iş tecrübesiyle çalışmalarına başladığı ilk günden beri rekabet ortamı yaratarak sektörde ki yerini almıştır. Endüstriyel fırça konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip şirketimiz Makine , Yapı  ve İnşaat , Cam , Deri Endüstrisi , Elektronik , Gıda , Matbaa , Mermer , Ambalaj , Savunma Sanayi sektörlerinin tedarikçisi olmakla beraber yenilikçi düşünce , üstün kalite , zamanında ürün teslimi ve  müşteri memnuniyetiyle  çözüm üretmeyi temel amacı olarak görmekte olup  gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir.

 

MİSYONUMUZ

Endüstriyel sanayinin olmazsa olmazı olan büyüklü küçüklü üretimin her alanında bir şekilde kullanılan fırça ihtiyacını tecrübemizle birleştirerek müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek üretmek olmuştur.

 

VİZYONUMUZ

Yenilikçi , sorumlu , ilkeli ve kaliteden ödün vermeyen bakış açımızla fırça kullanılan her alanda ülkemiz de tanınmış bir marka olmak ve dünya pazarında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek fırça kullanılan her yer sektörün öncü kuruluşu olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Teknolojideki gelişmeleri takip etmek, ürün çeşitliliğini arttırmak, üretim sistemini sürekli iyileştirmek, firma çalışanlarını top yekün kalite planlaması ve güvencesi proseslerine katılımını sağlamak.
Çevre ve toplumsal değerlere karşı saygılı olmak ve buna uygun hareket etmektir. Müşteri memnuniyetini sürekli ölçmek, değerlendirmek ve geliştirmek, şirket prestijini en üst seviyeye yükseltmek.